Fondee referenční kód

Fondee referenční kód – 3 měsíce investování zdarma

Získejte tři měsíce investování bez poplatku za správu ve dvou krocích:

  1. Přejděte na Fondee přes tento zvací odkaz nebo použijte kód níže 👇
  2. Zaregistrujte si účet. Předvyplněný referenční kód neměňte.

A to je vše! Jakmile prvně zainvestujete alespoň 1000 Kč, získáváte 3 měsíce správy portfolia zcela bez poplatku.Podmínky použití referenčního kódu Fondee

Abyste měli nárok na odměnu, musíte splnit následující 3 podmínky:

  1. Musíte být fyzickou osobou, která nemá a nikdy neměla účet na Fondee.cz.
  2. K registraci do služby Fondee musíte použít zvací odkaz nebo musíte při registraci zadat referenční kód do pole “Mám referenční kód”.
  3. Musíte mít investováno alespoň 1 000 Kč a po dobu 6 měsíců od provedení prvního vkladu neprovádět žádné výběry ze svého účtu.

Bezplatné období 90 dnů začíná dnem zainvestování prvního vkladu nového klienta připsaného na jeho účet Fondee. Více informací o pravidlech programu naleznete přímo na webových stránkách Fondee.cz.

Platforma Fondee ve zkratce

Fondee.cz je česká investiční platforma, díky které můžete investovat do akciových a dluhopisových ETF instrumentů. Za tímto startupem stojí manželský pár Jan a Eva Hlavsovi.

Ve Fondee lze investovat do jednoho ze 7 předpřipravených portfolií dle individuálního rizikového profilu investora. Každé portfolio se skládá z jiných podílů akcií a dluhopisů, čímž se liší jednak potenciálními výnosy, ale také rizikem.

Minimální částka pro investování a pravidelné vklady je 1000 Kč a poplatek za správu peněz 0,9 % ročně z aktuální hodnoty portfolia. Naopak vstupní, výstupní ani výkonnostní poplatky se neplatí.

Hlavní výhody Fondee.cz

Nízký poplatek 0,9 % p.a. z hodnoty portfolia
Intuitivní a přehledné rozhraní
Investování probíhá automatizovaně
Vhodné zejména pro začínající investory
Obchodní hodiny každý den
Žádné vstupní ani výstupní poplatky
7 různých typů portfolií dle rizikovosti
Možnost rebalancování portfolia

Jak probíhá investování na Fondee

Na rozdíl od konkurenční služby Portu probíhá investování na Fondee každý pracovní den. Jakmile odešlete peníze na svůj obchodní účet, jsou automaticky následující obchodní den směněny na eura a zainvestovány do evropských ETF instrumentů dle rizikového profilu a přednastaveného portfolia každého investora.

Kolik ušetřím s referenčním kódem?

Fondee si účtuje poplatek 0,9 % z celkové hodnoty portfolia za roční správu. V případě použití slevového kódu se potom poplatek za první rok využívání služby sníží na 0,675 %.

Pomohl Vám referenční kód?   
4.9 (22)


Přejít nahoru