R.I.P. winpes.cz

Dnes dopoledne jsem zjistil smutnou zprávu… Ne nebojte, nikdo neumřel a ani jsem nevymazal svůj obchodní účet :) , to jenom admin webu Winpes.cz skončil s blogováním. Dlouho jsem si říkal, co se s ním asi stalo, protože poslední článek byl zveřejněný 27.10.2019, potom napsal ještě pár reakcí v diskuzi (poslední 5.12.2019) a pak už nic.

Následně ještě reagoval na dotaz čtenáře až 13.4.2020 s odůvodněním, proč nikdo neaktualizuje blog a já si toho všiml až dnes…

Screenshot z diskuze pod článkem webu Winpes.cz.

Úplně jeho důvody chápu. Vždyť taky blogoval slušně dlouhou dobu. První článek se datuje k 29.3.2012. Dobrá práce admine!

Já bloguji teprve pár měsíců a zatím mě to baví, ale kdo ví, jakou chuť budu mít za rok, dva… Navíc je to práce zadarmo a bere to celkem dost času. Když se tak nad tím zamýšlím, je to vlastně koníček.

Vzkaz pro vás, co o tomto blogu slyšíte poprvé

Pokud se zajímáte o opce, automatizované obchodování nebo dlouhodobější investování na finančních trzích, určitě doporučuji blog pročíst. Je tam spousta zajímavých informací, které mě v mém raném stádiu částečně ovlivnily a navedly na správnou cestu (daytrading e-mini futures fakt není pro 99,5 % běžných lidí perspektivní). Bohužel je v ČR strašně moc různých prodejců burzovních kurzů nevalné kvality, ale těch kvalitních, nic neprodávajících, je jako šafránu.

Na blogu je hodně skvělých článků, ale pokud bych si musel vybrat jeden nejlepší, byl to jednoznačně tento: Jakými triky se Vás snaží oblbnout? (pozn.: winpes začátkem roku 2021 bohužel odstranil veškerý obsah ze svého blogu, tento článek se mně podařilo zachránit). Ten je nadčasový a pořád bude aktuální!

Vzkaz pro admina blogu

Rád jsem tvůj blog četl. Třeba tě to někdy zase chytne a sem tam něco napíšeš. Ať se daří!

― FinHacker


Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Přejít nahoru